Producenci
Regulamin Bonów Podarunkowych

Regulamin Bonów Podarunkowych Wędkarskiego Sztosu

 

I. Warunki ogólne

 1. Sprzedawcą Bonu Podarunkowego Wędkarskiego Sztosu (zwanego dalej Sprzedawcą) jest firma Netpromotion Agnieszka Gugała z siedzibą w Lesznowoli (05-506), ul. Poprzeczna 52 o/1, NIP: 739-351-65-88, prowadząca sklep internetowy pod adresem: www.wedkarskisztos.pl.
 2. Sprzedawca zobowiązuje się do przekazania Kupującemu Bon Podarunkowy (zwanego dalej Klientem) i do przyjmowania płatności realizowanych przy pomocy Bonu za towary nabywane przez Klienta w sklepie www.wedkarskisztos.pl (zwanego dalej Sklepem).
 3. Klient zobowiązuje się do przekazania Sprzedawcy środków pieniężnych w kwocie równej wartości nominalnej Bonu Podarunkowego Wędkarskiego Sztosu (zwanego dalej Bonem).
 4. Wartości Bonów oraz ich wzór opublikowane są na stronie internetowej Sklepu.
 5. Bon może być wykorzystany wyłącznie do nabywania towarów w Sklepie.
 6. Bon nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony Sprzedawcy.
 7. Osoba obdarowana Bonem Podarunkowym Wędkarskiego Sztosu (zwana dalej Posiadaczem Bonu) jest uprawniona do jego wykorzystania w terminie określonym na Bonie.
 8. Okres ważności Bonu wynosi 3 miesiące od dnia jego sprzedaży, zgodnie z datą widniejącą na Bonie.
 9. Niewykorzystanie Bonu, zgodnie z terminem jego ważności, jest równoznaczne z utratą ważności Bonu i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego Posiadacza wobec Sprzedawcy z roszczeniami w tym zakresie.
 10. Sprzedaż Bonu stanowi sprzedaż opodatkowaną podatkiem od towarów i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa podatkowego. W momencie sprzedaży Bonu wystawiana jest na Klienta faktura i wysyłana drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zakupowym.

 

II. Realizacja Bonu Podarunkowego Wędkarskiego Sztosu

 1. Posiadacz Bonu może wykorzystać kwotę wskazaną na Bonie na towary z oferty Sklepu Sprzedawcy oznaczone w momencie złożenia zamówienia jako dostępne.
 2. Każdy Bon wyposażony jest w unikatowy kod identyfikacyjny rejestrowany w systemie Sprzedawcy. Widniejący na Bonie kod jest jednorazowy i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
 3. Bon musi zostać wykorzystany jednorazowo w pełnej wartości, bądź w wartości wyższej niż wartość bonu. Nadwyżkę można opłacić w Sklepie dostępnymi metodami płatności.
 4. W przypadku niewykorzystania pełnej wartości Bonu Sprzedawca nie zwraca różnicy.
 5. Bon pomniejsza całą wartość zamówienia Klienta.
 6. Bon wysyłany jest jako plik do samodzielnego wydruku w formacie PDF za darmo na adres e-mail Klienta w momencie wybrania przez niego sposobu dostawy "przesyłka elektroniczna" w procesie zakupowym lub też wydrukowany paczkomatem bądź kurierem i wtedy doliczany jest koszt dostawy zgodnie z cennikiem.
 7. Bon wysyłany jest jako plik do samodzielnego wydruku w formacie PDF na wskazany przez Klienta adres e-mail lub bezpośrednio na adres obdarowywanej przez niego osoby jeśli wskaże inny adres w uwagach do zamówienia.
 8. Dowód zapłaty wysyłany jest na adres e-mail podany przez Klienta w procesie składania zamówienia.
 9. Produkt dostępny tylko online.
 10. Nie łączy się z innymi kuponami rabatowymi.
 11. Zabrania się odsprzedawania Bonów osobom trzecim.

 

III. Reklamacje i zwroty

 1. Wszelkie reklamacje związane z zakupem towarów przy użyciu Bonu będą rozpatrywane przez Sprzedawcę zgodnie z procedurą reklamacyjną opisaną na stronie Sklepu „Zwroty i reklamacje”..
 2. Klient może skorzystać z prawa zwrotu towarów zakupionych przy użyciu Bonów zgodnie z procedurą opisaną na stronie Sklepu „Zwroty i reklamacje”.

 

IV. Postanowienia końcowe

 1. Klient jak również Posiadacz Bonu oświadczają, że zapoznali się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptują jego treść w całości i zobowiązują się przestrzegać jego zapisów.
 2. Zakup Bonu stanowi potwierdzenie, że Kupujący jak również Posiadacz Bonu akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl