Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient powinien przelać na konto: 28 1050 1012 1000 0092 5141 0990 właściwą kwotę w przeciągu 7 dni podając w tytule przelewu nr zamówienia. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Przelew online natychmiastowy

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez: Blue Media  (transfer online, karty płatnicze i kredytowe, BLIK).

Płatność za pobraniem

Klient płaci za przesyłkę przy odbiorze zamówionych towarów w gotówce pracownikowi firmy kurierskiej.

Płatność PayPal

Tę formę płatności preferują Klienci zagraniczni. Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal.

Zakupy ratalne

W naszym sklepie możliwe jest kupowanie produktów na raty. System ratalny oferowany jest przez mBank. Zakres kwot, dla których kupujący może otrzymać pożyczkę to 300 zł – 20 000 zł, a okres spłaty rat może wynosić od 3 miesięcy do 3 lat. Oto krótka instrukcja jak dokonać zakupu na raty:

  • Na stronie zamówienia należy wybrać płatność "mBank mRaty".
  • Kontynuować procedurę składania zamówienia podając swoje dane adresowe i rozliczeniowe.
  • Nastąpi przekierowanie na stronę mBanku, gdzie należy wypełnić wniosek o raty.
  • Po wypełnieniu formularza i pozytywnej decyzji banku w ciągu kilkunastu minut pieniądze są przelewane na nasze konto. Otrzymasz wtedy e-mail z potwierdzeniem, a my przystąpimy do realizacji zamówienia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl