Producenci
Formy płatności

Przelew tradycyjny na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient powinien przelać na konto: 28 1050 1012 1000 0092 5141 0990 właściwą kwotę w przeciągu 7 dni podając w tytule przelewu nr zamówienia. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Przelew online natychmiastowy

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez: Blue Media  (transfer online, karty płatnicze i kredytowe, BLIK).

Płatność za pobraniem

Klient płaci za przesyłkę przy odbiorze zamówionych towarów w gotówce pracownikowi firmy kurierskiej.

Płatność PayPal

Tę formę płatności preferują Klienci zagraniczni. Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal.

Raty

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl